Залишити заявку

Михайло Ілляшев призначений Почесним консулом Республіки Чилі у місті Києві

Дата новини: 9 січня 2023

Михайло Ілляшев, керуючий партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», призначений Почесним консулом Республіки Чилі у місті Києві. Призначення здійснено Президентом Республіки Чилі, а консульська екзекватура видана Міністерством закордонних справ України та вручена Михайлу Ілляшеву 30 грудня 2022 року.

Консульський округ, у межах якого Михайло Ілляшев виконує свої функції, охоплює всю територію України.

Призначення Михайла Ілляшева Почесним консулом у місті Києві зміцнює двосторонні відносини між Республікою Чилі та Україною і сприятиме подальшому розвитку глибоких та багаторічних зв’язків між двома країнами.

Михайло Ілляшев закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародне право». Заслужений юрист України Михайло Ілляшев отримав визнання далеко за межами держави. Михайло Ілляшев регулярно надає консультації іноземним компаніям з питань українського законодавства, включаючи M&A транзакції та інвестиції, та внесений до Зали слави міжнародного рейтингу The Legal 500 у практиках вирішення спорів, комерційного, корпоративного права та M&A в Україні.

Михайло Ілляшев зауважив:

«Для мене честь бути призначеним Почесним консулом Республіки Чилі, підтримувати розвиток економічних та культурних відносин між Республікою Чилі та Україною».