Залишити заявку

Марія Коваль виступила на IV Міжнародному форумі з інтелектуальної власності

Дата новини: 6 червня 2019

Марія Коваль, адвокат практики інтелектуальної власності ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступила з доповіддю «Вирішення доменних спорів в Арбітражному центрі ВОІВ» на IV Міжнародному форумі з інтелектуальної власності, що відбувся 5 червня в м. Києві.

У своїй доповіді Марія Коваль наголосила, що з 19 березня 2019 р. Центр ВОІВ з арбітражу та посередництва надає послуги з вирішення спорів щодо доменних імен для домену .UA (Україна). Єдина політика вирішення доменних спорів (UDRP) з метою боротьби з кіберсквотингом була розроблена ВОІВ у 1999 р.

«Перевагами розгляду доменних спорів Центром ВОІВ з арбітражу та посередництва є швидкість, інтернаціональність сторін, вартість та відсутність необхідності присутності сторін», — зазначила Марія Коваль.

Учасники сесії обговорили питання, пов’язані із захистом прав на торговельні марки та географічні зазначення, особливостями реєстрації торгових марок у країнах Європейського союзу, протидією контрафакту.

Форум відвідали більше 250 юристів, що спеціалізуються на захисті прав інтелектуальної власності, юрисконсультів, патентних повірених, судових експертів, суддів, представників державних органів. Захід організовано видавництвом «Юридична практика».