Залишити заявку

«Юридична премія 2020»: «Ілляшев та Партнери» – юридична фірма року з транскордонних судових спорів, Михайло Ілляшев – юрист року в судовій практиці

Дата новини: 7 липня 2020

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала володарем «Юридичної премії» в номінації «Юридична фірма року з транскордонних судових спорів». Нагорода в цій категорії вручалася вперше в 14-річній історії престижної професійної премії в Україні.

«Ілляшев та Партнери» супроводжують найбільші транскордонні судові спори за участю українських компаній. За минулі 12 місяців «Ілляшев та Партнери» супроводжували проекти в судах Росії, Німеччини, Англії та Уельсу, в Канаді, Чехії, Франції, Литві, на Кіпрі, а також виступали експертами в судах США, Англії та Уельсу, Нідерландів.

Керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев за підсумками 2020 року визнаний «Юристом року в судовій практиці». Це друга перемога Михайла Ілляшева в цій категорії за чотири роки.

Спеціальна нагорода – «Юридична премія імені Максима Копейчикова» була вручена кращій юридичній фірмі року в сфері оподаткування – Moris Group.

Крім того, ЮФ «Ілляшев та Партнери» увійшла до списку фіналістів в номінаціях:

Юридична фірма року в судовій практиці;
Юридична фірма року в арбітражній практиці;
Юридична фірма року в сфері банкрутства;
Юридична фірма року в сфері Government Relations;
Юридична фірма року.

У шорт-листі персональних номінацій також були відзначені:

Роман Марченко, старший партнер, в номінації «Юрист року в сфері арбітражу»;
Олександр Фефелов, партнер, керівник практики антимонопольного та конкурентного права, адвокат, в номінації «Юрист року в сфері конкурентного права»;
Вадим Кізленко, радник, адвокат, арбітражний керуючий, в номінації «Юрист року з роботи з проблемною заборгованістю»;
Андрій Конопля, радник, адвокат, арбітражний керуючий, в номінації «Юрист року в сфері банкрутства».

У 2020 році Юридична премія була вручена в 49 номінаціях, за неї боролися представники понад 65 юридичних фірм України. Всього на розгляд Номінаційної комісії було подано близько 300 номінаційних анкет. Результати «Юридичної премії 2020 року» були оголошені 3 липня 2020 року. Організатор премії – видавництво «Юридична практика».