Залишити заявку

«Юридична премія 2021»: «Ілляшев та Партнери» – юридична фірма року з міжнародної торгівлі

Дата новини: 7 червня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» визнана в Україні юридичною фірмою року з міжнародної торгівлі. Переможці «Юридичної премії 2021» були оголошені 4 червня 2021 року.

Практика міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» відзначена «Юридичною премією» втретє за п’ять років.

Всі проєкти практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» є прецедентними і практикоутворюючими. Зокрема, у 2020 році «Ілляшев та Партнери» першими в Україні досягли застосування попереднього антидемпінгового і спеціального мита, представляли інтереси у першому спорі в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС про тимчасову заборону експорту лісоматеріалів в необробленому вигляді (лісу-кругляка).

П’ять з дев’яти торгових розслідувань і три з чотирьох спеціальних розслідувань, ініційованих в Україні у 2020 році, були порушені за скаргами, підготовленим ЮФ «Ілляшев та Партнери». При цьому, всі проєкти, супроводжувані юридичною фірмою, завершилися на користь клієнтів.

У 2021 році «Юридична премія» була вручена в 52 номінаціях, за неї боролися представники понад 65 юридичних фірм України. Всього на розгляд Номінаційної комісії було подано близько 300 номінаційних анкет. Організатор премії – видавництво «Юридична практика».