Залишити заявку

Віталій Галицьких виступив на Естонсько-казахському бізнес-форумі

Дата новини: 27 травня 2021

Віталій Галицьких, керівник Талліннського офісу юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступив з оглядом підприємницького середовища Естонії в рамках Естонсько-казахського бізнес-форуму, що відбувся 26 травня 2021 року. Організатори заходу — Торгово-промислова палата Естонії та АТ «Національна компанія Kazakh Invest».

Віталій Галицьких розповів про інвестиційний клімат Естонії та про привабливість бізнес-середовища, а саме про цифрові сервісні системи e-Estonia, e-Residency, що полегшують ведення комерційної діяльності.

«Підприємницьке середовище Естонії дозволяє з маленьких стартапів виростати компаніям у глобальних єдинорогів, яких наразі в Естонії сім: Skype, Playtech, Wise, Bolt, Pipedrive, ID.me, Zego. Це найвищий показник у світі на душу населення», — підкреслив Віталій Галицьких.

Доповідачами бізнес-форуму також виступили: Нурлан Сейтімов, Надзвичайний та Повноважний Посол Казахстану в Естонії, Хейті Мяемеес, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонії у Казахстані, Маргус Ілмярв, член Торгово-промислової палати Естонії та представники бізнесу.