Залишити заявку

Роман Марченко та Іван Маринюк отримали відзнаки міжнародного рейтингу ITR World Tax 2024

Дата новини: 12 вересня 2023

Роман Марченко, адвокат, заслужений юрист України, старший партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», та юрист Іван Маринюк отримали відзнаки одного з провідних рейтингів у сфері оподаткування – ITR World Tax 2024.

Роман Марченко визнаний одним з провідних експертів в Україні у практиці податкових спорів як спеціаліст зі значним досвідом, якого високо цінують колеги та ринок.

Іван Маринюк рекомендований у статусі «Зірка практики» податкового права як спеціаліст, якого дослідження визнає потенційним майбутнім лідером ринку.

ITR World Tax – один із найавторитетніших міжнародних рейтингів у галузі оподаткування. Дослідження відзначає найефективніші юридичні компанії, практиків у сфері податків та трансфертного ціноутворення та охоплює понад 140 юрисдикцій. Рейтинг враховує відгуки клієнтів та колег по ринку, а також роботу над проектами. Цього року в дослідженні взяли участь більше ніж 25 000 клієнтів та 4 800 практикуючих юристів, які надали свою оцінку роботі юридичних компаній та окремих практиків.