Залишити заявку

Ірина Кириченко виступила на круглому столі, присвяченому реформуванню сфери охорони здоров’я в Україні

Дата новини: 29 травня 2017

Ірина Кириченко, юрист «Ілляшев та Партнери», патентний повірений України, виступила 25 травня 2017 р. у Полтавському юридичному інституті на круглому столі «Організаційне та правове забезпечення реформування сфери охорони здоров’я в Україні».

У своїй доповіді «Аналіз регуляторного впливу окремих положень законопроектів на забезпечення лікарськими засобами населення України» Ірина Кириченко проаналізувала основні положення законопроектів, які обговорюються у парламенті, а також їхній регуляторний вплив на доступність медобслуговування для населення. Зокрема, спікер звернула увагу на новели законопроектів № 6327 та № 6327-1 від 25 квітня 2017 р. «Про державні фінансові гарантії забезпечення населення необхідною медичною допомогою, лікарськими засобами та послугами системи суспільного здоров’я», які трактують медичну допомогу як одну та більше платних медичних послуг, які надаються господарюючими суб’єктами.

У заході взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, працівники медичних та фармацевтичних установ, юристи, експерти в сфері охорони здоров’я.

Учасники круглого столу обговорили два найбільш актуальні на сьогоднішній день питання правового забезпечення реформування медичної діяльності (автономізації установ охорони здоров’я та страхової медицини), а також практичного застосування реімбурсації на фармацевтичному ринку.