Залишити заявку

Ірина Кириченко виступила з доповіддю на Legal Pharma & Medicine Forum

Дата новини: 16 березня 2017

Ірина Кириченко, юрист ЮФ pharma«Ілляшев та Партнери», Патентний повірений України, виступила з доповіддю на тему: «Новели правового регулювання обігу лікарських засобів: реєстрація, ціноутворення та ліцензування» на Legal Pharma & Medicine Forum, що відбувся 15 березня 2017 року у м. Києві.

Ірина розповіла учасникам Форуму про новели правового регулювання обігу лікарських засобів, зосередившись, серед іншого, на нюансах реєстрації, ціноутворення та ліцензування. Ірина Кириченко проаналізувала як, з економічної точки зору, обмежуючи витрати на охорону здоров’я, забезпечити доступність ліків, як працює система державного регулювання цін на ліки і які складності виникають на практиці при розрахунках граничних оптово-відпускних цін, розрахованих як референтні.

Пані Кириченко також детально зупинилася на особливостях спрощеної реєстрації лікарських засобів, відзначивши необхідність її реформування щодо лікарських засобів, зареєстрованих поза межами країн ЄС, і приведення її до рівня європейських стандартів.

У ході Форуму фахівці, представники Міністерства охорони здоров’я України, експерти та юристи обговорювали вектори реформи системи охорони здоров’я України, питання закупівель у сфері охорони здоров’я, ринку товарів медичного призначення, страхової медицини та захисту інтелектуальної власності в сфері фармації.

Про захід

Цього року Legal Pharma & Medicine Forum зібрав близько 150 представників фармацевтичного співтовариства, регуляторних органів, юридичних компаній, професійних організацій і традиційно став майданчиком для діалогу та обміну досвідом і думками.