Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – у п’ятірці кращих юридичних фірм України»

Дата новини: 11 грудня 2017

TOP_50_2017

ЮФ «Ілляшев та Партнери» увійшла до п’ятірки провідних юридичних фірм України і зайняла 4 місце відповідно до Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2017».

З командою 50 адвокатів і юристів у 6 офісах в Україні, Росії та Естонії, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає лідируючі місця серед юридичних фірм України за доходами і показниками фінансової ефективності.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» – лідер у судовій практиці по кількості судових і арбітражних спорів протягом останніх років: у 2016 році фірма вела 40% найбільших публічних судових і арбітражних спорів року. Проекти фірми також увійшли до списку 50 найбільших публічних угод.

Про дослідження

Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України 2017» проведена видавництвом «Юридична практика».

Юрфірми-лідери ринку визначаються за рядом встановлених критеріїв: кількості юристів, прибутковості, складності супроводжуваних ними угод і судових спорів, фінансовій ефективності. Всі показники зводяться воєдино за допомогою зважених коефіцієнтів. Співвідношення коефіцієнтів підібране таким чином, щоб найбільш природно інтегрувати в підсумковій таблиці фінансові показники юридичної фірми, масштабність її практик і професійну репутацію.