Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – у п’ятірці кращих роботодавців юридичного ринку України за версією HeadHunter

Дата новини: 11 грудня 2017

Міжнародна юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до Топ-5 роботодавців у сфері юриспруденції за результатами щорічного дослідження «Рейтингу роботодавців України – 2017» міжнародного кадрового холдингу HeadHunter Україна, результати якого були оприлюднені у Києві 7 грудня.

Компанія HeadHunter Україна досліджувала думку українських претендентів, щоб визначити, як вони обирають роботодавців і кого з них вважають найбільш привабливими та турботливими. У дослідженні взяли участь 4 400 респондентів.

«Ми вдячні учасникам дослідження за високу оцінку наших зусиль із створення комфортних робочих умов для співробітників, – коментує Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Наша компанія має стабільний кадровий склад серед юристів та адвокатів і, мабуть, один з найнижчих показників плинності кадрів на юридичному ринку – менше 2% на рік».

Під час проведення трьох хвиль опитування у рамках щорічного дослідження «Рейтингу роботодавців України», який проходив на порталі Headhunter Україна з 18 вересня по 28 листопада 2017 року, вивчалася позиція претендентів. Вони визначили ряд компаній з різних професійних сфер та різних областей країни, тим самим сформувавши список для участі в «Рейтингу роботодавців України». У рамках третьої хвилі по кожному галузевому списку голосували експерти:

Експерти брали до уваги рівень плинності кадрів, наявність офіційного працевлаштування з першого дня, рівень заробітних плат стосовно ринку, регулярність виплат, наявність бонусних систем, особи керівників та їхню репутацію, графік роботи, овертайми, перспективи розвитку та росту, перспективи компанії в цілому, атмосферу в середині колективу.