Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» запропонували фінансування КНУ імені Т.Шевченка для подолання труднощів з теплозабезпеченням

Дата новини: 18 січня 2018

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» запропонувала безповоротну фінансову допомогу Київському національному університету імені Тараса Шевченка, щоб навчальний процес юридичного факультету не припинявся.

«У нашій компанії працюють десятки фахівців, для яких Київський національний університет імені Тараса Шевченка є alma mater. Ми не могли стояти осторонь, почувши інформацію про те, що студенти юридичного факультету КНУ переведені на дистанційне навчання через недостатню температуру в навчальних приміщеннях. Ми готові покрити частину поточних витрат університету на опалення, щоб студенти юридичного факультету продовжували навчання на денній формі, а не дистанційно, і закликаємо інші провідні компанії підтримати нашу ініціативу, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Ми також готові в поточному році виділити кошти на програму енергозаощадження для поліпшення теплопостачання приміщень університету, щоб температура в корпусі була достатньою для комфортного навчання, та щоб подібні ситуації надалі ніколи не виникали».

Раніше ЗМІ повідомили, що студенти університету переведені на дистанційне навчання до 28 лютого 2018 року через проблеми вищого навчального закладу з оплатою житлово-комунальних послуг. Пізніше Київський національний університет імені Тараса Шевченка спростував інформацію про наявність заборгованості за опалення приміщень і заявив, що зміна графіка навчання була затверджена Ректоратом за зверненням Студентського парламенту з проханням під час формування графіка навчального процесу на 2017/2018 навчальний рік зменшити перебування студентів у навчальних корпусах у холодний зимовий період.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка є найкращим українським ВНЗ згідно з The World University Rankings 2018 і входить в ТОП-1000 вузів світу. Заснований у 1834 році, він є одним із найстаріших і найбільших навчальних закладів України.

Юридичний факультет університету був відкритий у 1835 році. Червоний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в якому розміщений юридичний факультет, побудований у 1837-1843 роках і є символом української фундаментальної університетської освіти.