Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» представляють інтереси усіх членів Міжнародної групи клубів взаємного страхування P&I

Дата новини: 8 серпня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» співпрацює з усіма учасниками Міжнародної групи клубів взаємного страхування відповідальності судновласників (International Group of P&I Clubs, IGP&I), що об’єднує 12 найбільших світових P&I клубів.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує та представляє інтереси клубів-учасників IGP&I, а також судновласників, що мають страхове покриття клубів групи. Команда практики морського права «Ілляшев та Партнери» на чолі з адвокатом, радником, членом Лондонської морської асоціації арбітрів Сергієм Недільком здійснює повний юридичний супровід справ за морськими вимогами щодо всіх питань, що виникають з торговельного мореплавства. ЮФ «Ілляшев та Партнери» успішно захищає інтереси великих судновласників та клубів взаємного страхування відповідальності, надає їм вичерпні консультації з українського та міжнародного морського права.

Клуби взаємного страхування, що входять до IGP&I, об’єднують судновласників (операторів, фрахтувальників) та спільно забезпечують страхування морської відповідальності (захист та відшкодування збитків) для 90% світового тоннажу морських суден.

До IGP&I, заснованої у 1899 році, входять асоціації взаємного страхування з Великої Британії, США, Норвегії, Швеції, Японії та Люксембургу: The American Club, Britannia, Gard, Japan P&I Club, NorthStandard, The London P&I Club, The Shipowners’ Club, Skuld, Steamship Mutual, The Swedish Club, West of England P&I Club. Головний офіс IGP&I знаходиться в Лондоні, Велика Британія.

Кожен P&I клуб є незалежною некомерційною асоціацією взаємного страхування, що забезпечує страхування своїх членів-судновласників та фрахтувальників від відповідальності перед третіми особами у зв’язку з використанням та експлуатацією суден. Клуби покривають широкий спектр зобов’язань, включаючи морські аварії, втрату життя та тілесні ушкодження екіпажу, пасажирів та інших осіб на борту, втрату та пошкодження вантажу, забруднення нафтою та іншими небезпечними речовинами.