Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» забезпечила супровід підписання першого 5-річного контракту ДП «Антонов» із НАТО та ЄС

Дата новини: 12 листопада 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» супроводжувала підписання першого контракту на 5 років Державного підприємства «Антонов» в рамках програми «Міжнародне рішення стратегічних повітряних перевезень» (Strategic Airlift Interim Solution, SALIS). Відповідно до контракту, «Антонов» надає країнам НАТО та ЄС право використовувати свої літаки.

Попередній контракт за програмою SALIS був підписаний у 2019 році на три роки. Цього року вперше контракт був підписаний одразу на 5 років.

Команда корпоративної практики «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Романа Марченка консультувала Державне підприємство «Антонов» при проведенні переговорів та супроводжувала підготовку документів для угоди.

За умовами угоди, ДП «Антонов» забезпечує виконання стратегічних вантажних авіаперевезень в інтересах країн NATO та ЄС. Два літаки Ан-124-100 надаються на постійній основі, решта – за вимогою. Крім цього, за програмою SALIS можуть використовуватися літаки «Мрія», «Антей» та літаки Ан-26, Ан-74.

Учасниками SALIS є дев’ять держав: Бельгія, Польща, Словаччина, Словенія, Чеська Республіка, Німеччина, Норвегія, Угорщина і Франція. У травні українські транспортні літаки за програмою SALIS були залучені до перевезення військової техніки Німеччини з Афганістану. Українські вантажні літаки минулого року активно використовувалися для перевезення медичних вантажів під час спалаху пандемії коронавірусу.