Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» успішно захищають інтереси українського держпідприємства в Росії

Дата новини: 12 вересня 2018

Відома юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси держпідприємства «Укрінтеренерго» у спорі з державною російською компанією ЗАТ «Інтер РАО ЕЕС» щодо постачання російської електроенергії на тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей.

«Не дивлячись на абсолютно ангажоване рішення МКАС при ТПП РФ, в результаті якого з української компанії на користь Росії було постановлено стягнути 6,7 млн дол. США за постачання електроенергії сепаратистам, юристи російського офісу «Ілляшев та Партнери» змогли не допустити отримання виконавчого листа за цими вимогами», – заявив Роман Марченко, старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Наразі спір переданий на розгляд українського суду, де інтереси «Укрінтеренерго» представляє Київський офіс «Ілляшев та Партнери».

Раніше «Ілляшев та Партнери» представляла інтереси ДПЗД «Укрінтеренерго» в російському арбітражному суді під час визнання рішення МКАС при ТПП України проти компанії «Руснафтовидобування». Незважаючи на те, що процедура приведення у виконання здійснювалася в державному суді РФ, «Ілляшев та Партнери» домоглися винесення судового акту на користь «Укрінтеренерго».