Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» успішно представила інтереси провідної міжнародної страхової групи PZU перед Антимонопольним комітетом України

Дата новини: 15 вересня 2014

ЮФ «Ілляшев та Партнери» успішно представила інтереси провідної міжнародної страхової групи PZU перед Антимонопольним комітетом України в рамках отримання дозволів АМКУ на здійснення чотирьох концентрацій. Транзакція складалась з придбання групою PZU чотирьох страхових компаній, які діють на ринках відповідно Польщі, Латвії, Литви та Естонії і входили до групи одного з лідерів світового страхового ринку – Royal & Sun Alliance Insurance. Згідно зі ст. 22 Закону України «Про захист економічної конкуренції» подібна багатомільйонна угода могла бути здійснена лише після отримання дозволів на концентрацію від Антимонопольного комітету України (merger clearance). Тож, одержання дозволів АМКУ було однією з першочергових задач для успішного та своєчасного завершення проекту. Команда юристів ЮФ «Ілляшев та Партнери» у складі Керівника практики антимонопольного та конкурентного права Олександра Фефелова, Миколи Алексюка та Тараса Утіралова якісно та оперативно впоралася з цим завданням, незважаючи на доволі великий обсяг роботи, який необхідно було завершити в дуже стислі строки.

Холдинг PZU є однією з найбільших фінансових установ в Польщі, а також у Центральній і Східній Європі. Група забезпечує всебічне страхування в усіх ключових галузях економіки, приватному та громадському секторі. PZU також управляє відкритим пенсійним фондом, інвестиційними фондами та накопичувальними програмами. Вона пропонує клієнтам майже 200 видів страхування, серед яких страхування майна та життя. Акції PZU розміщені на Варшавській фондовій біржі. Група PZU також широко представлена на ринку страхування в Україні.