Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» забезпечили виконання рішення британського суду в Україні

Дата новини: 29 червня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» забезпечила примусове виконання на території України рішення Комерційного суду Відділення Королівської лави Високого суду правосуддя Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про стягнення боргу з ПрАТ «Європейський страховий альянс» на користь британського підрозділу лідера світового ринку перестрахування Munich Reinsurance Company.

24 лютого 2021 року Верховний Суд, погодившись з рішеннями на користь позивача, ухваленими раніше першою та апеляційною інстанціями, надав дозвіл на примусове виконання рішення Комерційного суду.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляла інтереси Munich Reinsurance Company на всіх стадіях судового розгляду аж до Верховного Суду. Рішення суду виконано, суму боргу стягнуто на користь клієнта «Ілляшев та Партнери» у повному обсязі.

Інтереси Munich Reinsurance Company на всіх стадіях судового розгляду представляла команда ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом керуючого партнера Михайла Ілляшева. Над проєктом працювали радник ЮФ «Ілляшев та Партнери» Андрій Конопля та адвокат Олександр Денисенко.

Munich Reinsurance Company (Munich Re Group) заснована у 1880 році. Забезпечує перестрахування життя, здоров’я, нещасних випадків, транспорту, авіації, космосу, пожежної та інженерної справи. У 2020 році власний капітал компанії склав 30 млрд євро.