Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» домоглися виконання рішення англійського суду в Росії

Дата новини: 29 січня 2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» домоглася у російському суді видачі виконавчого листа за вимогою ПАТ «Альфа-Банк» до бізнесмена Кирила Подільського, колишнього власника онлайн-агентства Anywayanyday, на суму понад 12 млн доларів США.

Ростовський обласний суд задовольнив клопотання юристів фірми про дозвіл примусового виконання на території Російської Федерації відповідного Наказу Комерційного суду Відділення королівської лави Високого суду правосуддя Англії і Уельсу за позовом ПАТ «Альфа-Банк» до Кирила Подільського.

Рішення є прецедентним для російської судової практики, оскільки тягне за собою виконання в Росії рішення англійського суду. Як правило, рішення англійських судів в Росії не виконуються через відсутність між країнами угоди про надання правової допомоги та досить критичного ставлення російських судів до способів повідомлення сторін, що використовуються у Великобританії.

Наступним етапом роботи фірми у цій справі стане фактичне стягнення з боржника грошових коштів у рамках виконавчого провадження або процедури його банкрутства.