Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» представляє УкрФА в «sunset review» щодо зняття обмежень на постачання феросилікомарганцю до США

Дата новини: 14 серпня 2018

Команда практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» під керівництвом Олени Омельченко супроводжує Українську асоціацію виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) та українських виробників феросилікомарганцю у процесі п’ятирічного перегляду антидемпінгових мит, так званому «sunset review», щодо імпорту в США феросилікомарганцю походженням з України та КНР.

«Наразі ми беремо активну участь у процесі цього перегляду в Комісії з міжнародної торгівлі (Комісія) США, доводячи відсутність шкоди для американських виробників від поставок феросилікомарганцю з України. Ми надали всю необхідну інформацію, щоб довести відсутність шкоди американській промисловості від потенційних поставок, і готуємося до слухань з цього питання в Комісії у вересні», – зазначила Олена Омельченко, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери».

У рамках цього перегляду Комісія ухвалить рішення не тільки щодо українського імпорту товару, а й китайського. У той же час, останні тенденції підвищення мит на імпорт в США сталі та алюмінію, а також на низку товарів з Китаю, викликають побоювання і певні ризики продовження антидемпінгових мит на тлі загальної політики протекціонізму в міжнародній торгівлі. У зв’язку з цим, ми активно співпрацюємо з Мінекономрозвитку України з метою захисту українських компаній на зовнішніх ринках.

Нагадаємо, що антидемпінгове мито в розмірі 163% щодо імпорту українського феросилікомарганцю було введене США у 1994 році і пролонгувалося кожні 5 років.

Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) створена у 1997 році. До асоціації входять Нікопольський, Запорізький, Краматорський заводи феросплавів, Марганецький та Покровський ГЗК, Побузький феронікелевий комбінат, Державне підприємство «Український науково-технологічний центр «Енергосталь».