Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – в числі кращих юридичних фірм України за версією довідника «Ukrainian Law Firms 2014. A Handbook for Foreign Clients»

Дата новини: 23 червня 2014

Довідник «Ukrainian Law Firms 2014. A Handbook for Foreign Clients» («Юридичні фірми України – 2014: довідник для іноземних клієнтів») відзначив ЮФ «Ілляшев та Партнери» як одну з найкращих юридичних фірм України, назвавши її лідером одразу в декількох сферах, а саме: реструктуризація та банкрутство, представництво в судах, транспорт та інфраструктура.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» вкотре підтвердила статус лідера в сфері реструктуризації та банкрутства, ставши «однією з юридичних фірм, що отримали найбільше визнання у сфері банкрутства в Україні». Згідно з довідником, своїй репутації в цій сфері фірма завдячує успішним великомасштабним проектам, особливо у практиці спорів щодо стягнення заборгованості та викупу закладеного майна. Так, виданням було відзначено цілу низку проектів фірми з АТ «БТА Банк», ПАТ КБ «Надра», ПАТ «Сумихімпром», ПАТ «ПроКредит Банк», ТЦ «Україна» та АСК «Укррічфлот». Більше того, керуючий партнер Михайло Ілляшев і старший партнер Роман Марченко відзначені як експерти у цій сфері.

Також високу оцінку отримала діяльність ЮФ «Ілляшев та Партнери» у сфері представництва в судах. Керуючий партнер Михайло Ілляшев та старший партнер Роман Марченко названі безперечними лідерами практики. Високо оцінені професійні досягнення партнера Максима Копейчикова. Таким чином, це «досить велика фірма, яка займає передові позиції в практиці спорів про стягнення заборгованості, адміністративних розглядів, зокрема, врегулювання спорів з оподаткування, банкрутства, трудового права, інтелектуальної власності та визнання рішень іноземних судів в Україні». ЮФ «Ілляшев та Партнери» працює з широким спектром справ у сфері представництва в судах, виступаючи на стороні як позивачів, так і відповідачів. «Серед клієнтів фірми багато відомих компаній. Наприклад, Group DF, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Metro Cash & Carry Україна, Deutsche Bank AG, КБ «Надра», ДП «Антонов», Eli Lilly та інші».

Фірма займає передові позиції і в транспортній сфері, зокрема, у сфері морського судноплавства, суднобудування та авіації. Серед успішних проектів фірми: довготривала співпраця з ДП «Антонов», ВАТ «ФСК «Море» та АСК «Укррічфлот». Керуючий партнер Михайло Ілляшев та старший партнер Роман Марченко успішно керують цим напрямком.

До списку рекомендованих юристів увійшли:

Максим Копейчиков – нерухомість;
Ірина Кириченко – інтелектуальна власність та фармацевтична галузь;
• Дмитро Шемелін – міжнародний арбітраж;
Галина Лефор – трудове право;
• Тарас Утіралов – інтелектуальна власність.

В якості додаткової переваги фірми було відзначено наявність офісів у Харкові та Дніпропетровську.

Видання «Ukrainian Law Firms 2014. A Handbook for Foreign Clients» виходить англійською мовою і представляє провідні юридичні компанії України у ключових галузях українського права. Довідник покликаний допомогти представникам іноземного бізнесу у виборі партнерів, надаючи оцінку розвитку і досягнень внутрішнього юридичного ринку в одному джерелі. Довідник підготовлений видавництвом «Юридична Практика».