Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» надає правову допомогу Чеському Агентству Розвитку (CzDA)

Дата новини: 13 січня 2016

logo_enЮристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» надають консультації з податкових питань Чеському Агентству Розвитку під час реалізації проекту з будівництва приміщень для евакуйованих освітніх установ із зони збройного конфлікту на сході України.

Незважаючи на те, що Чеське Агентство Розвитку не має постійного представництва в Україні, в 2014 році уряд Чехії виділив додатковий бюджет Агентству на гуманітарні проекти на період 2014-2016 років у зв’язку зі збройним конфліктом на сході України.

Крім діяльності, спрямованої на системні реформи української системи освіти, Агентство надає матеріальну підтримку евакуйованим навчальним закладам зі сходу України. Передбачуваний бюджет проекту – 21,5 млн чеських крон.

Нагадаємо, що за даними Міністерства освіти і науки України, 17 державних університетів були евакуйовані з зони збройного конфлікту. Більша частина обладнання цих установ залишилася в колишніх місцях і була втрачена.

Про Чеське Агентство Розвитку (CzDA)

Чеське Агентство Розвитку (CzDA) було створене в 2008 році як виконавчий орган в межах Чеської програми розвитку співпраці, що, насамперед, полягає у розробці та реалізації двосторонніх проектів у галузі розвитку. Агентство звітує перед Міністерством закордонних справ. Основними завданнями CzDA є визначення, формулювання, здійснення і моніторинг проектів у пріоритетних країнах-партнерах з метою надання грантів неурядовим організаціям.