Залишити заявку

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» відкрила офіс в Одесі

Дата новини: 21 жовтня 2019

У жовтні 2019 року «Ілляшев та Партнери» відкрили офіс в Одесі, ставши юридичною фірмою з найбільшою мережею в Україні.

Новий офіс фірми спеціалізується на повному юридичному обслуговуванні з особливим акцентом на питаннях у сфері морських перевезень, міжнародної торгівлі та перевалки вантажів в портах.

«Відкриття офісу в Одесі для нас – не тільки можливість безпосередньо надавати професійні послуги діючим клієнтам на півдні України, але й посилення ряду ключових практик в нашій фірмі, зокрема практики морського права, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Одеський офіс також буде «точкою входу» для місцевих компаній, яким потрібні високоякісні юридичні послуги в інших регіонах України, а також в Росії та Естонії».

Керівником офісу призначений адвокат Сергій Неділько – досвідчений одеський фахівець у морському і транспортному праві. Сергій – випускник Національного університету «Одеська юридична академія», здобув ступінь магістра права з відзнакою. Протягом майже 10 років Сергій консультує судновласників, P&I клуби, крюїнгові, стивідорні та експедиторські компанії, порти і термінали, морські агенти, захищає їх інтереси в судових спорах і міжнародних арбітражах. Практичний досвід Сергія Неділька включає повний юридичний супровід при укладенні та виконанні договорів оренди рухомого та нерухомого державного майна в портах, оренди землі в межах порту, будівництва та реконструкції об’єктів портової інфраструктури. Сергій супроводжує справи за морськими вимогами, накладення арешту на морські судна і звільнення суден в українських та європейських портах, захищає інтереси клієнтів в спорах з портовими властями, митними органами, органами держекоінспекції та іншими держорганами. До приєднання до команди ЮФ «Ілляшев та Партнери» Сергій працював в ЮФ «АНК».

«Одеська область – найбільший торговий хаб України, – зазначає керівник Одеського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери» Сергій Неділько. – Регіон стрімко розвивається і залучає інвестиції, попит на юридичні послуги в Одесі стабільно високий. Наявність постійно діючого офісу в Одесі – додаткова перевага для клієнтів фірми, що дозволяє оперативно забезпечувати юридичну підтримку їх бізнесу в регіоні».

Заснована в 1997 році, ЮФ «Ілляшев та Партнери» входить до числа найвідоміших юридичних фірм Східної Європи. Серед ключових напрямків діяльності «Ілляшев та Партнери» – вирішення спорів, міжнародний арбітраж, міжнародна торгівля, морське право, авіація, енергетика, нерухомість і будівництво, корпоративне право та M&A, антимонопольне право, захист інтелектуальної власності, трудове та податкове право.

Новий офіс знаходиться за адресою:
Французький бульвар, 66/1,
БЦ «Kadorr», 2 поверх,
Одеса, 65009, Україна
Тел .: +38 048 740 90 99
E-mail: odesa@attorneys.ua