Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» рекомендована юридичним довідником Chambers Europe 2012

Дата новини: 21 травня 2012

За результатами дослідження Chambers Europe 2012 «Ілляшев та Партнери» є однією з кращих юридичних фірм в Україні у сфері вирішення спорів, інтелектуальної власності, енергетики та природних ресурсів. Керуючий партнер Михайло Ілляшев і старший партнер Роман Марченко відзначені як одні з кращих юристів для роботи в сфері вирішення спорів в Україні. Партнер Максим Копейчиков був відзначений як фахівець у сфері нерухомості, а Ірина Кириченко – як експерт у сфері інтелектуальної власності.

«Команда фірми охоплює широкий спектр юридичних питань, включаючи трудові та податкові спори. Фірма нещодавно представляла інтереси ряду ключових вітчизняних компаній банківського і енергетичного секторів, зокрема ЗАТ «ПроКредит Банк», СП «Полтавська газонафтова компанія» і НАК «Нафтогаз України».

«Фірма є однією з провідних в Україні з питань інтелектуальної власності в сфері медико-біологічних наук, і респонденти визнають її як «команду, що активно займається вирішенням патентних спорів у фармацевтичній галузі». Вона представляє інтереси міжнародних фармацевтичних компаній, зокрема Eli Lilly, STADA-Нижфарм і АПРАД».

Chambers Europe – спеціалізований юридичний довідник, який з 1999 року видається компанією Chambers & Partners. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів та юридичні фірми, інтерв’юючи тисячі юристів та їхніх клієнтів. Запорукою репутації довідника є незалежність та об’єктивність досліджень. Довідник по Європі надає ґрунтовний аналіз юридичних ринків в 51 юрисдикції.