Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» увійшла до п’ятірки кращих юридичних фірм України

Дата новини: 2 грудня 2015

TOP_50_COVЮФ «Ілляшев та Партнери» вперше увійшла до п’ятірки провідних юридичних фірм України, піднявшись відразу на три позиції та отримавши 4 місце згідно з Всеукраїнською дослідницькою програмою «50 провідних юридичних фірм України 2015 року». За 17 років своєї участі в дослідженні ЮФ «Ілляшев та Партнери» піднялася з 39 на 4 позицію.

З командою більше 40 високопрофесійних юристів у 5 офісах в Україні та Росії, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає провідні місця серед юрфірм України за фінансовими показниками за 12 місяців (IV квартал 2014 – I-III квартали 2015): за обсягом доходів(1) – 263,4 млн грн., а також за фінансовою ефективністю – 6,8 млн грн. доходу на одного юриста.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» − безумовний лідер у судовій практиці за кількістю судових і арбітражних спорів протягом останніх років. В 2015 р. з 50 найбільших публічних судових і арбітражних спорів юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» вели 16 спорів2. Крім того, проекти фірми відзначені серед 50 найбільших публічних угод і 20 найбільших публічних угод у сфері антимонопольного права.

Про дослідження

Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України 2015 року» проведена видавництвом «Юридична практика» у партнерстві з газетою «БІЗНЕС». Щорічне дослідження проводиться з 1998 року.

Юрфірми-лідери ринку визначаються за рядом встановлених критеріїв: кількості юристів, прибутковості, складності супроводжуваних ними угод і судових спорів, фінансовій ефективності. Всі показники зводяться воєдино за допомогою зважених коефіцієнтів. Співвідношення коефіцієнтів підібране таким чином, щоб найбільш природно інтегрувати в підсумковій таблиці фінансові показники юридичної фірми, масштабність її практик і професійну репутацію.

____________________