Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» стала юридичним партнером Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine)

Дата новини: 5 липня 2011

У червні 2011 року ЮФ «Ілляшев та Партнери», одна з провідних юридичних фірм України, стала юридичним партнером Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).

ICC Ukraine – перший Національний комітет Міжнародної торгової палати на території країн СНД, який отримав дозвіл на своє утворення у 1998 році одностайним рішенням Світової Ради ICC. На сьогодні таких національних комітетів – 4 (Україна, Литва, Росія, Грузія).

Міжнародна торгова палата (International Chamber of Commerce) – незалежна некомерційна міжнародна організація, яка сприяє вирішенню найбільш актуальних проблем, що постають перед бізнесом. Створена в 1919 році, нині об’єднує тисячі підприємств, асоціацій і компаній із 140 країн світу. ІСС тісно взаємодіє з такими міжнародними організаціями, як ООН, СОТ, Світовий банк та інші, будучи для них колективним консультативним органом.