Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила генеральним партнером круглого столу на тему «Як стримати відтік українського капіталу за кордон»

Дата новини: 9 листопада 2011

8 листопада 2011 р. з 11.00 до 14.00 в конференц-залі готелю Hyatt Regency пройшов круглий стіл на тему «Як стримати відтік українського капіталу за кордон: врегулювання партнерських відносин в українському й іноземному праві. Можливості та загрози для бізнесу».

У рамках заходу виступили доповідачі провідних фірм України, Кіпру, а також представники державного сектору. Була організована предметна дискусія, присвячена специфіці українського й міжнародного права, її впливу на моделі партнерських відносин в Україні та за кордоном, вибору юрисдикції при укладанні угод M&A та ін.

«Широкий досвід ЮФ «Ілляшев та Партнери» у врегулюванні партнерських відносин власників українських компаній дозволяє зробити висновок про те, що українське законодавство не відповідає сучасним вимогам українських бізнесменів. Незважаючи на певний прогрес у сфері вдосконалення правової системи за останні 10 років, законодавство і далі потребує значних доопрацювань в цьому питанні і колосально відстає від законодавства розвинених країн», – констатує керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев.

На думку пана Ілляшева, сьогодні українське корпоративне право багато в чому носить імперативний характер і не відповідає при цьому реальним відносинам сторін. «Як наслідок, власники українських компаній, яких не влаштовують ті чи ті «правила гри», встановлені українським законодавством, переймаються питанням про пошук виходу. Найчастіше одним з виходів є вибудовування відносин за межами України», – зазначає пан Ілляшев. На переконання експерта, круглий стіл – найбільш продуктивний формат для пошуку рішень і вироблення оптимальних моделей врегулювання корпоративних відносин в Україні.

«Підтримка заходу з боку юридичної компанії з широким досвідом супроводу угод – запорука його успіху. Ми розуміємо, що для українського ринку дуже важливою є позиція компанії, котра володіє нормами як українського, так і іноземного права і готова надати експертизу, засновану на практиці», – наголошує директор компанії FinPR Юрій Іванишин.