Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» рекомендована юридичним довідником Chambers Global 2012

Дата новини: 22 березня 2012

За результатами дослідження Chambers Global 2012 «Ілляшев та Партнери» є однією з найкращих юридичних фірм в Україні у сфері вирішення спорів. Керуючий партнер Михайло Ілляшев і старший партнер Роман Марченко відзначені як одні з найкращих юристів для роботи в Україні у цій сфері.

«Керуючий партнер Михайло Ілляшев є «дуже активним і підприємливим» юристом, якого високо оцінюють колеги за надання консультацій найвищого рівня. Він представляв інтереси компанії ЗАТ «Укргаз-Енерго» у спорі з Урядом України. Респонденти позитивно оцінюють Романа Марченка за творчий підхід і відзначають, що «він орієнтований на клієнтів і високопрофесійний юрист».

Chambers Global – спеціалізований юридичний довідник, який з 1999 року видається компанією Chambers & Partners і надає ґрунтовний аналіз юридичних ринків більш ніж у 180 країнах. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів та юридичні фірми, інтерв’юючи тисячі юристів та їхніх клієнтів. Запорукою репутації довідника є незалежність та об’єктивність досліджень.