Залишити заявку

Торговельна марка юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» офіційно визнана добре відомою в Україні

Дата новини: 8 жовтня 2019

25 вересня 2019 року рішенням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України торговельна марка «Ілляшев та Партнери» визнана добре відомою на території України. В даний час в Україні такий статус має лише близько 200 торговельних марок.

Рішення про визнання торговельної марки «Ілляшев та Партнери» добре відомою прийнято на підставі зібраних доказів, серед яких і спеціальне соціологічне опитування, проведене в 6 найбільших українських містах: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та Запоріжжі. За результатами даного опитування була отримана інформація, що знак «Ілляшев та Партнери» відомий 74,8% респондентів, при цьому 86,3% з них знають, що цей знак використовується відносно юридичних послуг.

При прийнятті рішення колегія Апеляційної палати Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, серед іншого, врахувала тривалість роботи фірми на ринку (більше 22 років), обсяг і географічний район використання ТМ (в Україні «Ілляшев та Партнери» надають послуги через 5 офісів), ступінь популярності і визнання ТМ у відповідному секторі суспільства, цінність, з якою вона асоціюється.

Визнання ТМ добре відомою надає безстрокову правову охорону такому об’єкту, дає можливість отримати права на нього значно раніше дати винесення самого рішення, а правова охорона розповсюджується не тільки на товари/послуги, щодо яких знак визнано добре відомим, але і по відношенню до інших, неспоріднених з ними. Звичайні торговельні марки, на відміну від добре відомих, отримують правову охорону тільки з дати подачі заявки, термін реєстрації обмежений 10 роками (з можливістю платного продовження), і їх правова охорона не поширюється на неспоріднені товари і послуги.

Правова охорона на добре відомий знак «Ілляшев та Партнери» діє з 01.01.2015 року безстроково, і дає можливість забороняти використання цього бренду іншим особам не тільки відносно «юридичних послуг», але і відносно неспоріднених послуг та/або товарів.

Заснована в 1997 році, «Ілляшев і Партнери» входить до числа найвідоміших юридичних фірм Східної Європи. Сьогодні штат «Ілляшев та Партнери» налічує понад 150 осіб в Україні, Росії та Естонії з офісами в Києві, Москві, Таллінні, Дніпрі, Сімферополі, Одесі та Харкові. Фірма визнана найбільш авторитетними дослідженнями юридичного ринку, згідно з якими вона займає провідні позиції на ринках України, Росії та Естонії. Серед ключових напрямків діяльності «Ілляшев та Партнери» – вирішення спорів, міжнародний арбітраж, міжнародна торгівля, морське право, авіація, енергетика, нерухомість і будівництво, корпоративне право та M&A, антимонопольне право, захист інтелектуальної власності, трудове та податкове право.