Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» — в числі лідерів російського юридичного ринку 2019 року за версією «Право.ru-300»

Дата новини: 10 грудня 2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» вийшла в II групу федерального рейтингу юридичних фірм у категорії «Банкрутство», закріпившись у числі 22 провідних юридичних фірм у цій практиці в Росії. Згідно з результатами десятого, ювілейного, щорічного дослідження «Право.ru-300», оприлюдненими 5 грудня 2019 року, «Ілляшев та Партнери» також увійшли в IV групу в категорії «Корпоративне право/Злиття та поглинання».

«Ми вдячні рейтингу «Право.ru-300» за високу оцінку роботи нашої команди, – зазначив Володимир Захаров, Партнер, керівник Московського офісу «Ілляшев та Партнери». – Велика частина наших клієнтів зацікавлена в незалежному консультанті, який знає специфіку російської юрисдикції, але при цьому надає послуги світового рівня. Фірму залучають для участі в структуруванні та супроводі угод не лише в Росії, але і за межами Російської Федерації: істотна частина наших клієнтів – іноземні організації, ми широко залучені в судові розгляди в іноземних судах. Завдяки злагодженій роботі наші ключові практики стабільно розвиваються і отримують нові визнання».

«Практика банкрутства з моменту створення Московського офісу була однією з основних і активно розвивається, – підкреслив Радник, керівник практики банкрутства та реструктуризації в Росії Дмитро Константинов.Ми дуже цінуємо довіру наших клієнтів і таку високу оцінку практики з боку провідного юридичного рейтингу».

Рейтинг «Право.ru-300» складається порталом «Право.ru» з 2010 року і є провідним російським дослідженням юридичного ринку. У дослідженні беруть участь юридичні компанії, які надають послуги на території Росії. В процесі аналізуються фінансові та статистичні показники компаній, а також здійснені ними проекти в заявлених практиках, вивчаються думки учасників рейтингу про своїх колег і конкурентів, відомості з відкритих джерел і від замовників юридичних послуг. Учасників рейтингу оцінює експертна рада, що складається з директорів з правових питань та керівників юридичних департаментів великих міжнародних і російських холдингів і компаній.
Детальніше про результати рейтингу — https://300.pravo.ru/.