Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – у топ-50 судових юристів Росії

Дата новини: 21 травня 2018

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до числа 50 провідних літігаторів Росії за кількістю справ в арбітражах, загальній сумі поданих позовів та відсотком виграних справ за результатами незалежного дослідження ринку судових юристів за 2017 р., опублікованого аналітичним порталом «Право.ru» 17 травня 2018 р.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» приймала участь у дослідженні вперше. Аналітики «Право.ru» оцінювали проекти Московського офісу фірми, відбираючи фінальні рішення усіх інстанцій, які були винесені за період з 1 січня по 31 грудня 2017 р. Враховувалася участь компанії тільки у якості позивача та відповідача, не враховувалися позови про стягнення судових витрат та справи про банкрутство. Сума справи враховувалася один раз незалежно від того, скільки рішень було прийнято по ній у 2017 р.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована у 1997 році та входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східно-європейського регіону. В офісах фірми у Києві, Харкові, Дніпрі, Сімферополі, Москві і Таллінні працює понад 120 осіб. Фірма перемогла в номінації «Юридична фірма року в сфері конкурентного права», а керуючий партнер Михайло Ілляшев визнаний «Кращим партнером юридичної фірми» за результатами проекту «Юридична премія року» в Україні, що проводиться видавництвом «Юридична практика» протягом 12 років.