Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» — офіційний партнер II Щорічного форуму юрисконсультів

Дата новини: 22 вересня 2014

23 жовтня 2014 року в київському готелі «Прем’єр Палац» відбудеться ІІ Щорічний форум юрисконсультів, організований видавництвом «Юридична практика». ЮФ «Ілляшев та Партнери» – офіційний партнер форуму.

II Щорічний форум юрисконсультів – спеціалізований захід за участі керівників юридичних департаментів компаній України. На заході будуть порушені питання судової практики, консалтингу в оподаткуванні, податкових спорів, інтелектуальної власності, банкрутства, міжнародної торгівлі та захисту бізнесу (АМКУ, комплаєнс, кримінальне право).

Старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», адвокат Роман Марченко виступить модератором сесії «Правові аспекти ведення бізнесу на Донбасі і в Криму». На обговорення буде винесено спірні питання підприємницької діяльності в умовах зміненого правового статусу територій.

У дискусіях візьмуть участь керівники юридичних департаментів провідних компаній України, представники Верховної Ради України, Міністерства юстиції України, Антимонопольного комітету України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, органів судової влади, а також практикуючі юристи, партнери українських та міжнародних юридичних, консалтингових та аудиторських фірм.

Форум завершиться урочистою церемонією нагородження переможців рейтингу «50 провідних юридичних департаментів України», де будуть названі кращі юридичні служби у 12 – ти галузях економіки України та провідні юрисконсульти та керівники юридичних служб.

Про ЮФ «Ілляшев та Партнери»

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших та найбільш авторитетних юридичних фірм України. Ми досягли цього завдяки залученню найкращих спеціалістів у різних галузях права, інноваційності та неухильному дотриманню етичних стандартів у відносинах з клієнтами. Серед спеціалізацій фірми – корпоративне, податкове, банківсько-фінансове, трудове та повітряне право, представництво в судах та міжнародних арбітражах, нерухомість тощо. ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси понад 350 клієнтів в Україні та за кордоном. Фірма рекомендована міжнародними рейтингами The European Legal 500, Chambers Global, IFLR 1000, Chambers Europe, who’s Who Legal: CIS.