Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» провели семінар для журналістів у Москві

Дата новини: 12 березня 2018

Юристи Московського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери» провели 2 березня 2018 р. семінар для журналістів на тему: «Блокування інтернет-ресурсів: як його добитися і як уникнути». Керівник Московського офісу Володимир Захаров і юристи Дмитро Константинов і Руслан Маннапов підготували доповіді на найбільш затребувані питання щодо блокування інтернет-ресурсів Роскомнаглядом.

Були розглянуті питання причин блокування сайтів в Інтернеті, механізми блокування, а також заходи, що можуть вживатися для зменшення ризиків блокування. Також спікери розповіли журналістам про досвід фірми у блокуванні інтернет-ресурсів і надали практичні рекомендації щодо роботи з персональними даними. Журналісти поставили велику кількість запитань і разом з юристами розібрали реальні кейси зі своєї журналістської роботи.

Працівники ЗМІ позитивно відгукнулися на ініціативу ЮФ «Ілляшев та Партнери» і висловили бажання вивести такі заходи у режим регулярних зустрічей. За результатами семінару усі журналісти отримали пам’ятки щодо блокування сайтів та копії презентації юристів.