Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» розширює практики корпоративного права та інтелектуальної власності

Дата новини: 5 вересня 2019

До команди Київського офісу юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» приєднався радник, адвокат Олександр Падалка.

Олександр Падалка – визнаний експерт у сфері корпоративного права та M&A, а також права інтелектуальної власності, понад 30 років супроводжує проекти в галузях інформаційних технологій, фармацевтики, медіа та розваг, виробництва і дистрибуції товарів щоденного споживання. Має значний та успішний досвід у справах про захист від недобросовісної конкуренції.

«Олександр привносить у команду багатий досвід, і ми раді вітати його в фірмі, – прокоментував призначення Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – «Ілляшев та Партнери» вже має дуже сильні практики корпоративного права та M&A, а також інтелектуальної власності в Україні. Приєднання Олександра до Київського офісу дозволить зміцнити комплекс послуг, що надаються клієнтам, і розширить можливості фірми в цих практиках».

Протягом своєї кар’єри Олександр консультував компанії щодо всього циклу їхньої діяльності – від формування і повсякденних операцій до найбільших транскордонних угод і виходу з ринку. Має досвід консультування клієнтів у всіх основних секторах економіки, супроводжував проекти у секторі інформаційних технологій, медіа та ЗМІ, фармацевтики.

«Ілляшев та Партнери» – відома й авторитетна юридична фірма зі значним потенціалом і перспективами. Тут високо цінуються справжні професіонали, і я радий приєднатися до команди і практик фірми, які є провідними на ринку не тільки в Україні, а й у східноєвропейському регіоні», – заявив Олександр Падалка.

Олександр Падалка – активний учасник діяльності Міжнародної асоціації з охорони промислової власності, Міжнародної асоціації товарних знаків (INTA), Global Advertising Lawyers Alliance, Асоціації правників України, є співголовою Комісії з питань конкуренції Українського комітету Міжнародної торгової палати (МТП України). Рекомендований міжнародними рейтингами The Legal 500, World Trademark Review, Managing IP Stars, Who’s Who Legal, Best Lawyers International.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найавторитетніших юридичних консультантів східноєвропейського регіону. В офісах фірми в Україні, Естонії та Росії працює понад 120 осіб.