Залишити заявку

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» серед 5 номінантів на нагороду «Юридична фірма року: Україна і СНД», The Lawyer European Awards

Дата новини: 20 листопада 2013

Листопад 2013, The Lawyer підвів підсумки щорічного дослідження The Lawyer European Awards. Вперше Україна увійшла до списку як окрема категорія, в якій успішно дебютувала Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», що отримала номінацію на нагороду «Юридична фірма року: Україна та СНД».

Протягом року The Lawyer досліджував ринок українських юридичних фірм і обрав 5 претендентів на перемогу. Компанії-номінанти мали можливість продемонструвати журі, що цей рік був для них особливим, адже вони змогли впоратися з тиском економічного середовища, зберігаючи при цьому високий рівень обслуговування клієнтів.

Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS:

Arzinger
Астерс
Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери
Ілляшев та Партнери
Sayenko Kharenko

У лютому 2014 року в Лондоні відбудеться нагородження переможців. Журі визначить фірми, яким у 2013 році вдалося не тільки залучити нових клієнтів і вести інноваційні угоди або справи, а й супроводжувати найбільші угоди у своєму регіоні.

Щорічна премія The Lawyer European Awards заснована впливовим англійським спеціалізованим видавництвом The Lawyer і є однією з найбільш престижних у міжнародному юридичному співтоваристві.

The Lawyer European Awards shortlist 2014