Залишити заявку

Співробітники ЮФ «Ілляшев та Партнери» візьмуть участь у благодійному забігу Kyiv Half Marathon «Сильні духом»

Дата новини: 18 вересня 2014

загруженоЮФ «Ілляшев та Партнери» не може залишатися осторонь подій, що відбуваються в нашій країні, та активно підтримує зусилля, спрямовані на відновлення миру в Україні. Наші співробітники з власної ініціативи, як і фірма в цілому, надають всебічну підтримку громадянам України, які постраждали в зоні АТО.

28 вересня відбудеться Кyiv Half Marathon, який спільно з благодійним фондом «Лелеки» організовує благодійний пробіг «Сильні духом». Всі кошти, зібрані за реєстрацію учасників, підуть на потреби солдат, які постраждали в зоні АТО, і проходять лікування та реабілітацію в Головному військово-клінічному госпіталі МО України.

Для того, щоб уникнути маніпуляцій і зайвих комісійних зборів, учасники перераховують внески безпосередньо на розрахунковий рахунок БФ «Лелеки». Організатори марафону, в свою чергу, контролюють, щоб кошти були витрачені за призначенням.

Кожен бажаючий може взяти участь у благодійному забігу, оскільки дистанція становить всього 2 км. Марафон – це чудовий захід для демонстрації єдності та підтримки. У марафоні беруть участь 10 співробітників ЮФ «Ілляшев та Партнери». Крім того, фірма перерахувала благодійний внесок на підтримку солдат, які постраждали в зоні АТО.

Детальніше про захід