Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» захистили інтереси готелю «Салют» у судовому спорі з Національним банком України

Дата новини: 18 квітня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» захистила інтереси приватного акціонерного товариства «Готель «Салют» у справі про звернення стягнення на будівлі готелю шляхом продажу на прилюдних торгах.

ПрАТ «Готель «Салют» є майновим поручителем за зобов’язаннями АТ «Банк «Фінанси та Кредит» перед Національним банком України за кредитами рефінансування у розмірі 4,2 млрд грн. У рамках справи про банкрутство ПрАТ «Готель «Салют» НБУ подав до суду заяву про звернення стягнення на будівлі готелю шляхом продажу на прилюдних торгах і виграв суд першої інстанції.

З метою захисту інтересів клієнта ЮФ «Ілляшев та Партнери», залучена до справи на етапі апеляційного оскарження, сформувала нову правову позицію. Розглянувши справу, суд апеляційної інстанції погодився з доводами адвокатів юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» та підтвердив, що підстави для звернення стягнення на майно відсутні.

Північний апеляційний господарський суд відхилив аргументи НБУ про те, що визнання заявлених ним кредиторських вимог у справі про банкрутство ПрАТ «Готель «Салют» не відновлює порушені права НБУ, а оскаржуване рішення суду першої інстанції не впливає на хід процедури банкрутства готелю або права та обов’язки її учасників.

Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу ПрАТ «Готель «Салют», у задоволенні позову НБУ судом було відмовлено.

Над проєктом працював адвокат, радник «Ілляшев та Партнери», арбітражний керуючий Вадим Кізленко.

Готель «Салют» — тризірковий 7-поверховий готель у Києві. Будівля готелю у стилі модернізм збудована у 1984 році за проєктом відомого архітектора Авраама Мілецького.