Залишити заявку

В «Ілляшев та Партнери» призначені двоє радників

Дата новини: 20 листопада 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» призначила адвокатів Костянтина Кривенка та Олександра Руденка на посади радників.

«В «Ілляшев та Партнери» ми намагаємось зберігати та розвивати свій колектив, забезпечуючи нашим адвокатам та юристам професійне зростання та комфортні умови роботи над гучними проєктами, – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Ми раді відзначити наших адвокатів, які підтвердили не тільки свій високий професійний рівень, а й відданість нашій компанії та нашим довірителям, та безумовно заслуговують професійного визнання. Завдяки їхнім знанням і досвіду ми зміцнили свої позиції на ринку, тож призначення їх радниками є цілком логічним і справедливим кроком».

Костянтин Кривенко працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2019 року. Спеціалізується на супроводженні кримінальних справ в Україні і за кордоном, захищає інтереси клієнтів на всіх стадіях кримінальних проваджень, пов’язаних зі службовою діяльністю та у сфері економіки, спеціалізується на правовому забезпеченні безпеки бізнесу від незаконного тиску. Консультує національні та міжнародні компанії з питань правового регулювання віртуальних активів та дотримання законодавства про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Костянтин є досвідченим адвокатом та щорічно супроводжує десятки кримінальних процесів, пов’язаних з посадовими та економічними злочинами, включаючи шахрайство, розкрадання та розтрату майна, корупційні правопорушення, умисне ухилення від сплати податків та легалізацію (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом.  Його професійний досвід охоплює участь у слідчих діях, повернення арештованих активів, зміну запобіжного заходу.

Серед останніх проєктів Костянтина: консультування та представництво інтересів однієї з найбільших українських авіаційних компаній у кримінальних справах, ініційованих Службою безпеки України, щодо активів клієнта; захист інтересів груп компаній, підприємств та їхніх посадових осіб за обвинуваченнями в економічних злочинах; захист колишніх державних діячів в рамках кримінальних проваджень щодо недостовірного декларування.

Олександр Руденко приєднався до команди «Ілляшев та Партнери» у 2020 році. Олександр спеціалізується на супроводі M&A угод на фінансових ринках та ринку нерухомості, імплементації складних корпоративних реорганізацій різних груп компаній, що задіяні у виробничому секторі та у цифровій економіці.

Олександр має успішний досвід супроводу знакових M&A угод на фінансових ринках та на ринку нерухомості, імплементації складних корпоративних реорганізацій компаній, що задіяні у виробничому секторі та у цифровій економіці, а також має значний досвід консультування як локальних, так і міжнародних фінансових інституцій з питань банківського регулювання, ліцензування та фінансового регулювання в Україні, а також міжнародних та великих національних компаній з різних питань ведення бізнесу в Україні.

Серед останніх проєктів Олександра: юридичний супровід інвестицій міжнародної  корпорації у розвиток нового виробництва в Україні; корпоративна реструктуризація агропромислового холдингу; комплексне юридичне консультування розробника рішень для онлайн-банкінгу; юридичне консультування та комплексна підтримка оформлення інвестицій в іноземні компанії.