Залишити заявку

В «Ілляшев та Партнери» призначені шість радників

Дата новини: 17 листопада 2022

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» призначила адвокатів Олександра Денисенка, Сергія Неділька, Дениса Нєнова, Романа Процишина, Марину Рященко та В’ячеслава Ситого на посади радників.

«Професіоналізм наших юристів високо оцінюється клієнтами, і ми пишаємось тим, що працюємо в такій злагодженій та сильній команді, – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» є лідером ринку юридичних послуг. Нові радники мають великий професійний досвід і є визнаними експертами у своїх практиках. Кожен з них є також носієм унікальної корпоративної культури «Ілляшев та Партнери».

Олександр Денисенко працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2013 року, має 25 років досвіду юридичної практики. Олександр спеціалізується на судовому захисті інтересів клієнтів у цивільних, господарських та адміністративних справах. Має унікальний досвід у вирішенні договірних і корпоративних спорів, а також застосуванні різних видів заходів забезпечення та арешту активів.

Сергій Неділько очолює Одеський офіс «Ілляшев та Партнери» від дня його відкриття у 2019 році. Досвідчений спеціаліст у морському та транспортному праві, вирішенні спорів, більше 12 років успішно консультує судновласників, найбільші асоціації взаємного страхування відповідальності судновласників (P&I клуби), крюїнгові, стивідорні та експедиторські компанії, порти і термінали, морських агентів. Має великий досвід юридичної практики у повному супроводі справ щодо об’єктів портової інфраструктури та захисту інтересів клієнтів в спорах з держорганами. Увійшов до Топ-5 провідних юристів у галузі морського права та судноплавства щорічним українським дослідженням Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients. Визнаний одним з лідерів у практиці морського права в Україні щорічним дослідженням «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України».

Денис Нєнов працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2018 року. Спеціалізується на супроводженні кримінальних справ в Україні і за кордоном, екстрадиції, оскарженні рішень правоохоронних органів. Має значний досвід захисту у кримінальних провадженнях щодо економічних та службових злочинів. Рекомендований як один з провідних юристів у практиці кримінального права щорічним українським дослідженням Ukrainian Law Firms, відзначений у практиці вирішення спорів міжнародним рейтингом Best Lawyers.

Роман Процишин працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2019 року. Є провідним експертом в сфері міжнародного вирішення спорів з 15-річним досвідом юридичної практики. Спеціалізується на міжнародному арбітражі і пов’язаних з арбітражем судових розглядах у Великої Британії, Україні, країнах ЄС. Роман займається гучними і знаковими транскордонними спорами в сферах міжнародної передачі товарів військового та подвійного використання, банківській сфері та сфері енергетичної інфраструктури. Представляє інтереси клієнтів у міжнародних інвестиційних та комерційних арбітражних спорах. Роман Процишин особисто захищав інтереси України у першому в історії міждержавному арбітражі за правилами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Марина Рященко працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2020 року. Має понад 10 років досвіду у сфері міжнародного арбітражу та вирішення спорів. Спеціалізується на міжнародному комерційному та інвестиційному арбітражах, а також на транскордонному вирішенні спорів. Сфери практики Марини включають супровід справ у міжнародних арбітражних процесах та захист інтересів клієнтів у судових розглядах, що пов’язані з визнанням та виконанням арбітражних та іноземних судових рішень в Україні та за кордоном.

В’ячеслав Ситий працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2009 року. В’ячеслав спеціалізується на корпоративному праві та захисті інтересів клієнтів у судах. Має багаторічний досвід супроводу корпоративних питань іноземних компаній і вирішення спорів в господарських, цивільних та адміністративних справах.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східноєвропейського регіону. В офісах фірми в Україні та Естонії працює понад 120 осіб.