Залишити заявку

В «Ілляшев та Партнери» призначені сім радників

Дата новини: 15 липня 2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» призначила адвокатів і юристів Андрія Бичкова, Леоніда Гілевича, Валерію Гудій, Вадима Кізленка, Андрія Коноплю, Олега Трохимчука та Дмитра Константинова на посади радників.

«Нові радники є висококласними фахівцями у своїх галузях, користуються повагою на ринку серед наших довірителів і колег, і зробили важливий внесок у розвиток «Ілляшев та Партнери», – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Усі вони мають величезний досвід і експертизу в своїх практиках, багато хто працює в «Ілляшев та Партнери» більше 10-ти років і, маючи таких радників, ми з упевненістю можемо дивитися в майбутнє».

Андрій Бичков більше 13 років спеціалізується в галузі міжнародного арбітражу, спорах у сфері морського права та енергетики. Представляє клієнтів в українських судах та міжнародних арбітражах, а також консультує в сфері енергетики і міжнародних перевезень. Працює у Київському офісі «Ілляшев та Партнери».

Леонід Гілевич працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2011 року і спеціалізується на корпоративному праві та M&A , комплаєнсі і трудовому праві. Має великий досвід юридичної практики, з акцентом на широкий спектр корпоративних питань, проекти в рамках M&A і діяльності спільних підприємств; управління, ідентифікацію та визначення пріоритетності ризиків правового комплаєнсу. Рекомендований як один з провідних юристів у сфері трудового права міжнародним довідником Chambers Europe і щорічним українським дослідженням Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients.

Валерія Гудій працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2008 року. Валерія спеціалізується в трудовому праві, вирішенні трудових спорів, комплаєнсі. Має унікальний багаторічний досвід взаємодії і врегулювання спорів з профспілковими організаціями. Сфера практики Валерії включає юридичний супровід перевірок підприємств державними контролюючими органами, судовий захист під час вирішення адміністративних спорів, у тому числі в сфері встановлення та застосування регульованих цін і тарифів.

Вадим Кізленко працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2010 року. Спеціалізується в сфері банкрутства, судового захисту інтересів клієнтів у судах. Має великий досвід ведення справ про банкрутство на різних стадіях, а також захисту інтересів клієнтів у складних і резонансних справах. Є заступником голови комітету з питань банкрутства Асоціації адвокатів України.

Андрій Конопля працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2010 року. Має понад 20 років роботи на різних стадіях провадження у справах про банкрутство та супроводу найбільших кредитних спорів. Неодноразово призначався розпорядником майна, керуючим санацією і ліквідатором великих підприємств. Рекомендований як один з провідних юристів у сфері банкрутства щорічним українським дослідженням Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients та міжнародним рейтингом Best Lawyers.

Олег Трохимчук працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2002 року. Спеціалізується на судовому захисті інтересів клієнтів у судах всіх спеціалізацій та інстанцій, регулярно представляючи інтереси великих національних, іноземних і міжнародних компаній, а також державних підприємств. Має успішну практику вирішення спорів у банківському секторі та в галузі енергетики, в справах про банкрутство.

Дмитро Константинов працює в Московському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2015 року. Практикує у сфері банкрутства понад 14 років, керує російською практикою банкрутства та фінансової реструктуризації. У складі команди «Ілляшев та Партнери» Дмитро успішно представляв інтереси БТА Банку в справах щодо повернення активів з компаній, контрольованих Мухтаром Аблязовим. Також вів проекти з реструктуризації проблемних активів БТА Банку.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східноєвропейського регіону. В офісах фірми в Україні, Естонії і Росії працює більше 120 осіб.