Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка уклали Меморандум про співпрацю

Дата новини: 20 квітня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка активізують співпрацю у сфері освітньої діяльності. Меморандум про співпрацю, укладений між «Ілляшев та Партнери» та провідним українським вищим навчальним закладом, спрямований на отримання студентами знань і досвіду, затребуваних на сучасному ринку праці.

«Ми віримо в українську молодь та даємо їй шанс на розвиток у рідній країні, – каже керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Меморандум – це результат багаторічного досвіду результативних відносин та реалізації спільних проектів. Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» готова передати весь свій досвід, який ми отримали за роки лідерства на ринку юридичних послуг України. Створюючи умови для молодого покоління, ми створюємо майбутнє для України».

Київський національний університет імені Тараса Шевченка є одним з найкращих українських ВНЗ згідно з QS World University Rankings 2023 і входить у топ-1000 вузів світу. Заснований у 1834 році, він є одним із найстаріших і найбільших навчальних закладів України.

Юридичний факультет університету був відкритий у 1835 році. Червоний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в якому розміщений юридичний факультет, побудований у 1837-1843 роках і є символом української фундаментальної університетської освіти.