Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» успішно захистила інтереси національного виробника від зростаючого імпорту пінополіуретану

Дата новини: 31 травня 2016

Команда практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» успішно представила інтереси групи компаній «ІНТЕРФОМ» під час проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну гнучких пористих плит, блоків та листів з пінополіуретанів незалежно від країни походження та експорту.

26 травня 2016 р. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про застосування строком на три роки спеціального мита на рівні 13,09 % з дня застосування заходів; 12,4% через 12 місяців з дня застосування заходів; 11,81% – через 24 місяці з дня застосування заходів до імпорту в Україну гнучких пористих плит, блоків та листів з пінополіуретанів.

Застосування спеціальних заходів надасть можливість групі компаній «ІНТЕРФОМ» збільшити обсяги виробництва та продажу подібного товару, неодмінно збереже та створить нові робочі місця, надасть можливість проведення модернізації, технічного переоснащення виробництва та виконання заходів для зменшення собівартості товару.

Спеціальні заходи застосовуватимуться через 40 днів з дня опублікування відповідного повідомлення в газеті «Урядовий кур’єр» від 28 травня 2016 р. №100, а до цього моменту передуватиме відповідна нотифікація України в СОТ.

Нагадаємо, що з 2008 р. після вступу в СОТ Україна застосовувала лише спеціальні заходи щодо імпорту автомобілів, нержавіючих труб, сірників і фарфорового посуду. Разом з цим, на останньому засіданні Комітету із захисних заходів СОТ, було відзначено тенденцію до збільшення застосування захисних заходів в останні роки в усьому світі.