Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» відкрили конференцію «Торгові війни: мистецтво захисту»

Дата новини: 3 листопада 2020

У рамках конференції «Торгові війни: мистецтво захисту», організованої юридичною фірмою «Ілляшев та Партнери» і Ukrainian Business & Trade Association, 3 листопада 2020 року відбулося відкрите онлайн-інтерв’ю з віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною.

Це перший з трьох прямих ефірів, запланованих у рамках конференції в 2020 році. Модератор конференції – партнер, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» Олена Омельченко.

Учасники обговорили вплив перегляду Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на українських виробників, Green Deal, локалізацію виробництва в державних закупівлях, Економічну стратегію України до 2030 року. Запис першого ефіру конференції доступний для перегляду за посиланням.

Партнерами конференції є Асоціація виробників цементу України «Укрцемент», Всеукраїнська асоціація виробників автоклавного газобетону, Нафтогазова асоціація України, об’єднання підприємств «Укрметалургпром», Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА), Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром», Український союз промисловців і підприємців.