Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» серед лідерів рейтингу Ukrainian Law Firms 2021

Дата новини: 9 серпня 2021

За підсумками національного дослідження Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients, опублікованої 4 серпня 2021 року, юридична фірма «Ілляшев та Партнери» була визнана №1 на українському ринку у практиках вирішення спорів та банкрутства.

Фірма увійшла до двійки кращих у практиці міжнародної торгівлі, була згадана в TOП-5 практик трудового, авіаційного та морського права, обслуговування приватних клієнтів, а також в TOП-10 практик кримінального права/White-Collar Crime.

Вісімнадцять юристів фірми були відзначені особистими рекомендаціями, 21 практика потрапила до рейтингових категорій.

Судова практика: Провідна фірма (1 місце)
Провідні юристи: Михайло Ілляшев (1 місце), Роман Марченко (4 місце); Відомі юристи: Валерія Гудій, Олег Трохимчук
Транскордонні спори: Відомі фірми; Відомий юрист: Роман Марченко

Український судовий гігант «Ілляшев та Партнери» надійно закріпив позиції в практиках вирішення національних і транскордонних спорів, за підтримки практик міжнародного арбітражу та White-Collar Crime. Масштабний досвід участі в судових справах включає участь в широкому колі спорів, у тому числі спори між акціонерами, трудові спори, спори щодо майнових прав, договірних відносин, нерухомості, податків, інтелектуальної власності, справи про банкрутство та стягнення заборгованості. Фірма також має багаторічну репутацію в справах, що стосуються спорів у сфері авіаційного, морського, страхового права, а також спорів з регуляторними органами. Команда юристів фірми часто залучається для вирішення питань про стягнення транскордонної заборгованості за участю країн СНД. Крім своєї зайнятості в національних судах, Роман Марченко бере участь у ряді найбільших транскордонних судових спорів на ринку. Михайло Ілляшев відомий як досвідчений судовий юрист, який здійснює стратегічне керівництво командою та бере особисту участь у судових розглядах. Олег Трохимчук та Валерія Гудій, які брали участь у найскладніших справах, були відзначені у якості кваліфікованих та досвідчених судових юристів. Андрій Бичков та Андрій Конопля були згадані у якості ключових юристів фірми. Також учасники ринку відзначили імена Олександра Денисенка та Галини Лефор.

Банкрутство: Провідна фірма (2 місце)
Провідні юристи:
Вадим Кізленко (5 місце); Відомі юристи: Роман Марченко, Андрій Конопля

«Ілляшев та Партнери» дотримуються тристороннього підходу, в якому основна увага приділяється великим комплексним справам про банкрутство, що включають судові розгляди, а також великомасштабним спорам про транскордонне банкрутство і санації. Досвідчена команда юристів-практиків має великий досвід врегулювання питань банкрутства проблемних промислових боржників і державних підприємств. Фірма має мережу офісів в різних країнах з метою надання підтримки у справах про банкрутство, які зачіпають кілька юрисдикцій. Команда фірми на постійній основі залучена в складні справи за участю представників банківської сфери. До проектів фірми додалися нові проекти транскордонних банкрутств. Московський офіс стрімко розширив свою діяльність і продемонстрував успіх у вирішенні масштабних прецедентних справ про банкрутство девелоперських та інфраструктурних компаній. Вадим Кізленко поєднує активну проектну роботу з громадською діяльністю в саморегулівної організації арбітражних керуючих. Андрій Конопля має великий та тривалий досвід роботи у зазначеній практиці. Ведучий партнер Роман Марченко відіграє ключову роль у супроводі довготривалих справ про банкрутство.

Міжнародна торгівля
Торговельний захист/СОТ: Провідна фірма (2 місце)
Провідні юристи: Олена Омельченко (2 місце)
Відомі юристи: Олексій Горбатюк

«Ілляшев та Партнери» розширили свою практику міжнародної торгівлі, створивши важливі прецеденти, а також розширили свою консалтингову діяльність в області митного та експортного контролю, економічних санкцій та з делікатних питаннях введення політичних обмежень, преференційних угод та правил походження товарів. Клієнти все частіше звертаються до фірми у зв’язку з її досвідом розробки стратегічних рішень та організації роботи з урядовими структурами. Практика міжнародної торгівлі успішно представляє клієнтів у торговельних розслідуваннях та відзначилась участю у більшості значних проектів останнього часу. Олена Омельченко широко відома своїм професіоналізмом та глибоким розумінням торгової політики. Олексій Горбатюк є ключовим учасником команди з великим практичним досвідом.

Транспорт
Загальна авіація: Провідна фірма (3 місце); Провідні юристи: Роман Марченко (3 місце)
Морські перевезення та судноплавство: Провідна фірма (5 місце); Провідні юристи: Сергій Неділько (5 місце)

«Ілляшев та Партнери» володіють вагомою репутацією у вирішенні спорів в авіаційній та ракетно-космічній галузях, а також у сферах, які стосуються питань конкуренції, безпеки польотів та поставок авіакомплектуючих. Команду практики авіаційного права очолює Роман Марченко. У фірми є власний офіс в Одесі, і протягом 2020 року вона має представляла судновласників та P&I клуби у різних спорах, пов’язаних з претензіями щодо вантажів, скаргами членів екіпажів і портовими претензіями. Сергій Неділько, керівник Одеського офісу, є одним з лідерів практики морського права. Торік до команди юристів практики приєднався Микола Скворцов.

Трудове право: Провідна фірма (4 місце)
Відомі юристи: Леонід Гілевич, Валерія Гудій

Міцно усталена практика трудового права «Ілляшев та Партнери» користується попитом з боку великих вітчизняних лідерів промисловості та українських філій транснаціональних корпорацій, а також з боку приватних клієнтів. Команда здійснює представництво у спорах про звільнення, претензії регуляторних органів, супроводжує переговори у трудових конфліктах та надає поточну консультативну підтримку. Фірма має великий досвід представництва інтересів перед профспілками та у веденні переговорів про укладення колективних трудових договорів, розробці системи пільг, переводі співробітників на іншу роботу та їх переміщенні, трудовому комплаєнсі. Леонід Гілевич спеціалізується на питаннях найму, комплаєнсу, а також займається проблемами корпоративного права та M&A. Валерія Гудій володіє унікальним досвідом взаємодії та вирішення спорів з профспілками, юридичного супроводу перевірок державними контролюючими органами та вирішення адміністративних спорів.

Приватні клієнти
Сімейне право: Провідна фірма (4 місце)
Відомі юристи: Галина Лефор
Управління приватним капіталом: Інші відомі фірми

«Ілляшев та Партнери» регулярно представляє інтереси акціонерів, бізнесменів, власників великого приватного капіталу у складних, часто транскордонних судових спорах щодо захисту активів, конфліктах між акціонерами або спадкоємцями. Команда фірми розширює свій спектр послуг в області податково консультування, здійснюючи структурування оподаткування особистих доходів сімейного бізнесу та надаючи консультаційні послуги з податкових питань в Естонії через свій Талліннський офіс. Одним з додаткових напрямків є участь у справах про дифамацію. Ніна Бец є одним з провідних практикуючих податкових юристів фірми, яка консультує приватних клієнтів. Галина Лефор очолює практику сімейного права.

Кримінальне право/ White-Collar Crime: Провідна фірма (7 місце)
Відомі юристи: Галина Лефор, Денис Нєнов

Будучи фірмою-важковаговиком у сфері вирішення спорів, «Ілляшев та Партнери» має масштабну кримінально-правову практику, діючи в інтересах корпоративних клієнтів, бізнесменів, топ-менеджерів та державних службовців. Фірма здійснює представництво у справах щодо економічних злочинів, справах про шахрайство та відмивання коштів, в тому числі консультує з питань створення міжнародних слідчих комісій, передачі кримінального провадження з-за кордону, екстрадиції, супроводжує справи про кіберзлочини, оскарження рішень правоохоронних органів. Денис Нєнов є широко відомим захисником у низці кримінальних справ. Профільна команда також включає наступних адвокатів: Євген Соловйов, Галина Лефор, Микола Буртовий, Костянтин Кривенко, Леся Мороз. Робота команди керується двома партнерами – Михайлом Ілляшевим та Романом Марченком.

Агробізнес: Інші відомі фірми

Сільськогосподарські підприємства користуються широким спектром послуг фірми, пов’язаних з майновими правами, захистом активів, банкрутством, земельними ділянками та виробничими об’єктами, податками, галузевою конкуренцією. Многопрофільну команду очолює Михайло Ілляшев.

Антимонопольне та конкурентне право: Інші відомі фірми
Відомі юристи: Олександр Фефелов

Ґрунтовна практика антимонопольного та конкурентного права «Ілляшев та Партнери» завоювала найширше визнання серед великих вітчизняних лідерів промислової галузі та бізнес-груп завдяки успішному вирішенню завдань з отримання дозволів на злиття та узгоджені дії, а також участі у справах про недобросовісну конкуренцію та зловживання домінуючим становищем. Фірма добре відома своєю роботою в галузях транспорту, фармацевтики, охорони здоров’я, а також своєю широкою присутністю у сферах агробізнесу, енергетики та нерухомості. Будучи лідером ринку у судовій практиці, компанія також пропонує клієнтам підтримку у вирішенні судових спорів. Олександр Фефелов, керівник практики та партнер, керує робочим процесом. Ольга Самойленко також є досвідченим практикуючим юристом у цій сфері.

Корпоративне право та M&A: Інші відомі фірми

«Ілляшев та Партнери» зберігають репутацію одного з лідерів у супроводі великих корпоративних спорів та вирішення корпоративних конфліктів, пов’язаних з декількома юрисдикціями, паралельно розширюючи портфоліо корпоративних реструктуризацій, а також консультуючи з питань M&A та акціонерних угод. Команда даної практики залучається до роботи на постійній основі українськими бізнес-групами, власниками та приватними інвесторами, а також іноземними компаніями, які виходять на український ринок. Практику очолює партнер фірми Євген Соловйов, який працює за підтримки радника фірми Леоніда Гілевича.

Енергетика та природні ресурси: Інші відомі фірми

Будучи вагомим гравцем у сфері вирішення спорів в Україні, юридична фірма «Ілляшев та Партнери» відома своїм великим досвідом вирішення спорів у галузі енергетики, виконання рішень міжнародних арбітражів та участю своїх юристів у якості незалежних експертів у великих арбітражних спорах. Московський офіс бере активну участь у справах про транскордонні банкрутства та відповідних судових розглядах. Ключовими фігурами практики є Андрій Бичков та Олег Трохимчук. Михайло Ілляшев – провідний партнер.

Інфраструктура: Інші відомі фірми

Українська юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка має власну мережу регіональних офісів, розширює свою присутність у галузі річкової та портової інфраструктури, та утримує міцні позиції у сфері вирішення адміністративних спорів. Багатопрофільну команду очолюють партнери Михайло Ілляшев та Олександр Фефелов. Одним з додаткових напрямків роботи фірми є консультування з питань охорони навколишнього середовища та подальша участь у вирішенні спорів з екологічними інспекціями. Сергій Неділько, глава Одеського офісу, має досвід консультування з питань, пов’язаних з портовою інфраструктурою.

Інтелектуальна власність:Інші відомі фірми
Відомі юристи:
Олександр Падалка, Дмитро Нікулеско

Відома своїми сильними сторонами участі у судових спорах у сфері інтелектуальної власності, юридична фірма «Ілляшев та Партнери» продовжує розширювати свій досвід роботи щодо комерційної інтелектуальної власності, включаючи послуги з юридичного супроводу отримання патентів та реєстрації торгових марок, спонсорської та рекламної діяльності. Команда практики інтелектуальної власності обслуговує клієнтів, які належать до різних галузей: авіація, оптова та роздрібна торгівля, легка та важка промисловість, фармацевтика, шоу-бізнес та телевиробництво. Олександр Падалка має багаторічний досвід роботи у сфері інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції. Дмитро Нікулеско був окремо відзначений у зв’язку з участю у вирішенні окремих великомасштабних спорів. До команди практики також входить Олена Середа.

Міжнародний арбітраж: Інші відомі фірми
Відомі юристи:
Роман Марченко, Андрій Бичков

«Ілляшев та Партнери» – одна з найбільш визнаних українських юридичних фірм у сфері вирішення спорів в Україні та за кордоном, включаючи питання міжнародного арбітражу. Фірма має солідний послужний список представництва інтересів в арбітражних центрах МКАС (Київ), LCIA, ICC, SCC, VIAC, а також значний досвід у визнанні та приведенні до виконання арбітражних рішень в Україні та за кордоном. Крім того, партнери фірми Роман Марченко та Михайло Ілляшев регулярно залучаються у якості експертів з українського права у найбільших арбітражних справах останніх кількох років. Андрій Бичков широко відомий своєю участю у вирішенні спорів у галузі енергетики та в сфері морського права, а також у визнанні та приведенні до виконання арбітражних рішень. Команду також представляють Роман Процишин, Сергій Неділько та Марина Рященко.

Фармацевтика/медицина та охорона здоров’я: Інші відомі фірми
Відомі юристи:
Алла Цимановська

У 2020 році «Ілляшев та Партнери» розширили свою медичну практику та зберегли міцну лояльність клієнтів фармацевтичної сфери, які користуються юридичними послугами у питаннях захисту конкуренції, інтелектуальної власності та вирішення спорів. Фірма представляє інтереси пацієнтів та приватних постачальників медичних послуг у судових спорах, при вирішенні регуляторних завдань, має значний досвід консультування з питань лікарської недбалості та страхування. Велика команда практики включає практикуючих фахівців з інтелектуальної власності Олександра Падалка та Дмитра Нікулеска, а також Ольгу Самойленко, яка спеціалізується на питаннях конкуренції у сфері фармацевтики. Алла Цимановська досягла успіху у низці гучних медичних справ.

Нерухомість: Інші відомі фірми
Відомі юристи:
Дмитро Грибов

«Ілляшев та Партнери» є лідером у сфері вирішення спорів та регулярно залучаються для представництва інтересів у великих спорах щодо прав власності на нерухомість, адміністративних спорах, а також розширили своє професійне портфоліо в результаті участі в проектах, пов’язаних з придбанням нерухомості та питаннями приватизації. Фірма відома своєю активною роботою у сфері вирішення корпоративних конфліктів та стягнення заборгованості. До команди входять Леонід Гілевич, Артем Михайлов та Максим Рештаков. Дмитро Грибов був відзначений як «висхідна зірка» завдяки наданню послуг найвищого рівня.

Податки та трансфертне ціноутворення
Податкове консультування: Інші відомі фірми
Податкові спори: Інші відомі фірми

«Ілляшев та Партнери» володіють визнаним авторитетом завдяки участі у податкових спорах та за короткий час розширили свою практику у сфері корпоративного оподаткування та консультування приватних клієнтів. Будучи згаданою у зв’язку з наявністю мережі власних офісів, фірма була відзначена за консультування з податкових аспектів, які вимагають розгляду в рамках міжнародної реструктуризації. Останнім часом фірма супроводжувала велике портфоліо спорів, які стосуються оскарження податкових повідомлень-рішень, відновлення прав на податковий кредит та відшкодування ПДВ, стягнення земельного податку та оскарження штрафних санкцій. До команди податкової практики входять Іван Маринюк, Дмитро Лазебний та Ніна Бец, Руслан Маннапов (Москва), Віталій Галицьких (Таллінн). Роман Марченко – відповідальний партнер.