Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну драбин алюмінієвих із КНР, Словаччини, Польщі та Білорусі

Дата новини: 17 вересня 2021

Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, що представляє інтереси ТОВ «Вірастар Індастріз», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну драбин алюмінієвих походженням з Китайської Народної Республіки, Словацької Республіки, Республіки Польща та Республіки Білорусь.

За результатами розгляду скарги українського виробника Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі рішенням від 27 серпня 2021 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з КНР, Словаччини, Польщі та Білорусі, що має такий опис: драбини алюмінієві, які класифікуються згідно з УКТЗЕД за кодом ex7616 99 90 00. Позначка «ех» означає, що розслідування здійснюється щодо товару, опис якого визначено у рішенні.

Прецедентність цього розслідування полягає у тому, що позивач є новим товаровиробником, якому демпінговий імпорт заподіює істотну шкоду шляхом перешкоджання у створенні та розширенні виробництва аналогічного товару.

За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт драбин алюмінієвих з КНР, Словаччини, Польщі та Білорусі з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту українського виробника від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування може тривати 12 місяців.

ТОВ «Вірастар Індастріз» (Virastar) – провідний український виробник висотного обладнання. Компанія заснована у 2007 році у Києві та має представництва у Білорусі, Польщі, Литві і Латвії.