Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деревостружкових плит походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації

Дата новини: 19 березня 2021

Команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, що представляє інтереси ТОВ «Свиспан Лімітед», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деревостружкових плит походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації.

За результатами розгляду скарги українського виробника Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі від 20 лютого 2021 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з Республіки Білорусь та Російської Федерації, що має такий опис: деревостружкові плити з деревини (ДСП), за виключенням плит ДСП, покритих декоративною шаруватою пластмасою, що класифікуються згідно з УКТЗЕД за кодами 4410 11 10 00, 4410 11 30 00 та 4410 11 90 00.

За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт деревостружкових плит з Республіки Білорусь та Російської Федерації з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту українського виробника від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування може тривати 12 місяців.

ТОВ «Свиспан Лімітед» – один із лідерів у галузі деревообробки в Україні та виробник меблевих плит. Спеціалізується на виготовленні шліфованих та ламінованих деревостружкових плит власної торгової марки Swisspan by Sorbes. Засновник компанії – Sorbes AG (Швейцарія), володіє двома деревопереробними підприємствами на Заході України.