Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту фарбованого оцинкованого рулонного прокату в Україну

Дата новини: 3 лютого 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси ТОВ «Модуль-Україна» та ТОВ «Хеві Метал», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну фарбованого оцинкованого рулонного прокату з Китайської Народної Республіки.

За результатами розгляду скарги українських виробників, складеної командою практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 14 грудня 2020 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з КНР, який має наступний опис: прокат плоский з вуглецевої сталі, плакований, з гальванічним або іншим покриттям, класифікується за кодами 721070, 721090 та 721240 згідно з УКТЗЕД.

Це антидемпінгове розслідування є одним з найбільших в історії введення заходів в Україні – як за обсягом імпорту товару в Україну, так і за кількістю зацікавлених сторін, включаючи імпортерів та китайських виробників. У якості зацікавлених сторін розслідування Мінекономіки було зареєстровано більше 50 компаній.

За результатами антидемпінгового розслідування, яке триватиме 12 місяців, може бути введене антидемпінгове мито щодо імпорту в Україну фарбованого оцинкованого рулонного прокату походженням з КНР.