Залишити заявку

IFLR1000 рекомендує практику банкрутства та фінансової реструктуризації «Ілляшев та Партнери» в Україні і Росії

Дата новини: 31 серпня 2020

Міжнародний рейтинг IFLR1000 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в практиці банкрутства і фінансової реструктуризації в Україні та Росії.

Видання зазначає, що «фірма володіє унікальною здатністю адаптувати команду і методологію роботи до конкретних потреб клієнта і ситуацій», а її команда «успішна як у розробці стратегії, так і у їхній реалізації».

Старший партнер Роман Марченко відзначений в числі провідних юристів практики в Україні. «Він компетентний як в юридичних деталях, так і комерційних нюансах», – підкреслює IFLR1000.

Радник Київського офісу фірми Андрій Конопля отримав високу оцінку клієнтів, які відзначають його як «одного з найбільш креативних та відповідальних фахівців на ринку».

Радник Московського офісу Дмитро Константинов, керівник практики банкрутства і фінансової реструктуризації в Росії, відзначений як «дуже відповідальний, професійний і творчий юрист, відкритий і клієнтоорієнтований».

IFLR1000 – довідник провідних світових юридичних фірм та юристів, які працюють у сфері фінансового та корпоративного права. Видання публікується з 1990 року та проводить дослідження в 120 країнах світу. У 2020 році дослідження практики банкрутства і фінансової реструктуризації в Україні IFLR1000 проводив вперше.