Залишити заявку

IFLR1000 Financial and Corporate 2017 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» в Україні та Росії

Дата новини: 17 жовтня 2016

Міжнародний рейтинг IFLR1000 Financial and Corporate 2017 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» в сфері злиттів і поглинань, банківського і фінансового права в Україні, та у сфері банкрутства і реструктуризації в Росії. Керуючий партнер Михайло Ілляшев був відзначений як провідний експерт в сфері оподаткування.

За результатами рейтингу, клієнти Фірми дають високу оцінку команді: «Фірма має гарну репутацію і відмінно працює в будь-якій сфері. Я вважаю їх надзвичайно сумлінними і професійними», − зазначає один із клієнтів, який співпрацює з ЮФ «Ілляшев та Партнери» у сфері фінансової реструктуризації. «У фірми є команда дуже досвідчених фахівців у банківській сфері», − говорить клієнт, який працював з командою юристів з питань, пов’язаних з неплатоспроможністю і законодавчим регулюванням.

Про IFLR1000

IFLR1000 – довідник провідних світових юридичних фірм та юристів, що працюють у сфері фінансового і корпоративного права. Видання публікується з 1990 р. і проводить дослідження в 120 країнах світу.

IFLR1000 фокусується на двох спеціалізованих дослідницьких проектах – Energy and Infrastructure (публікується в червні), Financial and Corporate (публікується в жовтні), де представлений річний огляд діяльності юридичних фірм по секторах і юрисдикціях, рекомендації клієнтів і колег, а також приклади великих угод. Публікується видавничим домом Legal Media Group групи Euromoney.