Залишити заявку

IFLR1000 Financial and Corporate 2015 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 22 жовтня 2014

Міжнародний рейтинг IFLR1000 Financial and Corporate 2015 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» у сфері злиттів і поглинань

IFLR1000-logo-fbЗгідно з рейтингом, клієнти фірми дають високу оцінку команді: «Першокласна», − зазначає один з клієнтів, який співпрацює з ЮФ «Ілляшев та Партнери» у сфері фінансового права. «Фірма має багатий досвід і команду для вирішення дійсно складних питань. Їх готовність запропонувати практичні рішення та задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів робить ЮФ «Ілляшев та Партнери» дійсно унікальною. Вони відмінно працюють за всіма спеціалізаціями, пропонують вигідні рішення, демонструють гнучкість і швидкість реакції».

Один з останніх великих проектів фірми в банківській і фінансовій сфері вів Роман Марченко, який очолив команду з юридичного супроводу ПАТ «БТА Банк» під час угоди з проектного фінансування місцевого позичальника на суму 400 млн дол. США.

Серед значних проектів у сфері злиття та поглинання: супровід Ergo International з питань угоди з продажу двох часток статутного капіталу UTICO, консультування ПАТ «БТА Банк» в процесі придбання кількох українських компаній і представництво великого українського інвестора під час угоди з купівлі акцій птахівничого комплексу.

Про IFLR1000

IFLR1000 – довідник провідних світових юридичних фірм і юристів, що працюють у сфері фінансового і корпоративного права. Видання публікується з 1990 року і проводить дослідження в 120 країнах світу. IFLR1000 публікує річний огляд діяльності юридичних фірм, зокрема рейтинги фірм по практикам, секторам і географічним напрямкам, рекомендації клієнтів і колег, а також приклади великих угод. Публікується видавничим домом Legal Media Group групи Euromoney.

IFLR1000 Financial and Corporate проводиться щорічно шляхом телефонних інтерв’ю з внутрішніми, корпоративними юристами компаній і партнерами, які займаються приватною практикою, аналізу інформаційних матеріалів і сторонніх джерел (зокрема журналу International Financial Law Review).