Залишити заявку

IFLR1000 Energy and Infrastructure 2014 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 16 червня 2014

Енергетика та інфраструктура

IFLR1000 Energy and Infrastructure 2014 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери».

ЮФ «Ілляшев та Партнери» є однією з провідних фірм з вирішення спорів в Україні, завдяки чому фірма здійснює юридичний супровід найбільших спорів у сфері енергетики для ключових учасників ринку,. Крім того, фірма працює у сферах M&A, реструктуризації, приватизації, консультує з питань податкового регулювання та оподаткування в гірничодобувній і газовій галузях. Юристи фірми мають багатий досвід консультування з питань, пов’язаних з діяльністю в сфері інфраструктури, за винятком оборони і соціальних проектів.

Керуючий партнер і засновник фірми Михайло Ілляшев є фахівцем у сферах судових спорів і кримінального права, має великий досвід консультування з газових спорів і питань приватизації. Старший партнер Роман Марченко часто веде спори у сфері енергетики.

Клієнти підкреслюють міцні позиції практики вирішення спорів фірми. «Вони володіють бездоганними знаннями, діють продумано», – говорить один з них. «Незважаючи на велику зайнятість, вони відповідають на запити і дуже добре роблять свою роботу».

Значну частину останніх проектів фірми становить робота з вирішення спорів у сфері енергетики, переважно в газовій сфері. Одним із прикладів є представництво інтересів у спорі з MIC (Merchant International Company Ltd.) щодо виконання рішення українського суду у Великій Британії та в Україні. Серед інших справ – представництво інтересів ЗАТ «Укргаз-Енерго» в спорах з Кабінетом міністрів, генеральним прокурором, Міністерством палива та енергетики, Міністерством фінансів, Міністерством юстиції та іншими державними органами України.

Фінансове і корпоративне право

ЮФ «Ілляшев та Партнери» надає послуги в сфері фінансового та корпоративного права. На позитивні відгуки клієнтів заслуговує діяльність фірми в сфері злиттів і поглинань, в центрі якої стоїть партнер-засновник фірми Михайло Ілляшев. «Він застосовує інноваційний підхід і при цьому працює оперативно. Це професіонал з широкою спеціалізацією – можливо, один з кращих в Україні», – зазначає один з клієнтів. Інший так відгукується про фірму в цілому: «Я знаю цю фірму більше десяти років. З ними завжди приємно працювати».

Незважаючи на те, що в банківських і фінансових колах популярність фірми, можливо, не настільки велика, на її рахунку – широкий спектр проектів у цій сфері, зокрема супроводження ряду великих угод. Фірма неодноразово працювала з державними підприємствами. Зокрема, Максим Копейчиков консультував ДП “Фінінпро” з питань розміщення облігацій на суму 650 млн. доларів США. У сфері злиттів і поглинань ЮФ «Ілляшев та Партнери» також представляла інтереси державного підприємства ДП «Антонов» в рамках процедури злиття з Київським державним авіаційним заводом «АВІАНТ».