Залишити заявку

IFLR1000 2023 рекомендує практики «Ілляшев та Партнери» в Україні та Естонії

Дата новини: 18 вересня 2023

Міжнародний рейтинг IFLR1000 рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери» в усіх країнах присутності її офісів. Результати дослідження були опубліковані 14 вересня 2023 року.

В Україні «Ілляшев та Партнери» отримали рекомендації видання в практиках корпоративного права та M&A, банківського та фінансового права, банкрутства та фінансової реструктуризації, супроводу проєктів.

Талліннський офіс «Ілляшев та Партнери» рекомендований в практиках корпоративного і фінансового права.

Клієнти фірми в Україні високо оцінюють команду «Ілляшев та Партнери» як професіоналів своєї справи: «Юристи «Ілляшев та Партнери» мають надзвичайну здатність поєднувати широкі та глибокі юридичні знання з чудовим розумінням комерційної стратегії». Інший клієнт відзначає «високий професіоналізм та нестандартне мислення», а також характеризує фірму як «порядного та надійного юридичного партнера». «Фірма має велику мережу представництв, у кожному з яких сильна команда. Це дозволяє компанії тримати ситуацію в регіонах під повним контролем», – каже джерело.

Рейтинг відзначає керуючого партнера Михайла Ілляшева як «далекоглядного та уважного професіонала з прекрасними знаннями в галузі бізнесу». «Він унікальний фахівець, чиї стратегічні поради є дуже цінним активом під час укладення складних, стресових та термінових угод. Його міжнародний досвід збільшує його цінність», – каже джерело.

Старшого партнера Романа Марченка клієнти характеризують як «неймовірний юридичний розум, один із кращих корпоративних юристів країни». «Чудовий судовий юрист та арбітражний керуючий, який розглядає складні питання, пов’язані з фінансовими установами. Роман має вражаючий послужний список роботи з поверненням активів і транскордонними спорами в банківському та страховому секторах», – цитує видання одного з клієнтів фірми.

Клієнти Таллінського офісу «Ілляшев та Партнери» підкреслюють «професійність, доступність та швидкість» у наданні юридичних послуг. «Надійність, оперативність, точність та високий професійний рівень юристів фірми у виконанні замовлень, лояльність до постійних клієнтів, використання різноманітних підходів та виконання повного правового аналізу ризиків», – каже джерело.

Високу оцінку роботи від клієнтів отримав керівник Талліннського офісу Віталій Галицьких, якого рекомендують як «орієнтованого на результат і компетентного фахівця з великим досвідом».

IFLR1000 – довідник провідних світових юридичних фірм і юристів, що працюють у сфері фінансового і корпоративного права. Результати рейтингу базуються на досягненнях компанії за рік, а також відгуках клієнтів та репутації серед колег.  Видання публікується з 1990 року та охоплює 250 юрисдикцій.